| Strona główna Forum dyskusyjne Tablica ogłoszeń Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Koszalin, eKoszalin, portal mieszkancow Koszalina i okolic, Forum
Dzisiaj jest 29 mar 2024, o 07:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 9 lut 2010, o 21:45 
Witajcie, sorry ze pierwszy post i juz zapytanie... Czy macie jakies informacje na temat kredytow sms?
Znalazlem strone kredyt sms ale nie moge tam znalezc dokladnych oprocentowan.

Braliscie kiedys kredyt przez sms?

Pozdrawiam


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 5 wrz 2010, o 11:10 
Może pomogę, pracuję w firmie zajmującej się kredytami - i również sms kredyt. Oprocentowanie takiego kredytu jest b. wysokie. Chodzi o to, że jest to kredyt na niewielkie pieniądze - bodajże od 400 zł, i na krótko - 15 lub 31 dni. Oprocentowanie, jak już wspominalam bardzo wysokie - nie mam przy sobie aktualnych danych, ale z tego co kojarzę biorąc 400 zł. na 30 dni, trzeba oddać 494zł (dane z pamięci, a dawno nikt nie brał tego kredytu, więc mogę się mylić). Ogólnie opłaca się tylko w momencie gdy nikt już nam nie chce kasy pożyczyć, a b. potrzebujemy bo bez niej nie dotrwamy do 1-go.

Pozdrawiam.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 21 lip 2011, o 11:20 
Zgadzam sie w pełni z przedmówcą.

Kiedy miałem nóż na gardle, to skorzystałem z SMS365, ale wiedziałem, że kiedy tylko dostanę wypłątę, to spłacam kredyt w całości.

Tak też zrobiłem i jestem bardzo zadowolony, bo gdyby nie ta firma, to znalazłbym się w poważnych tarapatach.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2011, o 12:38 
Jak ktoś potrafi zachować umiar i ma łeb na karku, to taki kredyt jest dla niego czyms niezwykle pomocnym. Zależy też od sytuacji.

Należy jednak zachować trzeźwość umysłu, ale to dotyczy przecież każdego rodzaju kredytu.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 27 lip 2011, o 13:20 
Ja kiedys musiałem skorzystać z SMS365 i nie żałuje. Błyskawicznie przelali kaskę, a o to mi chodziło. Polecam tę firmę!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2011, o 10:25 
I co mówisz, że wszystko gra? Sam kiedyś się zastanawiałem nad taką szybką pozyczką, jak zobaczyłem na jednejz e sklepowych wystac mebel po obniżce.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lip 2011, o 13:22 
Queedeexolf pisze:
Znalazlem strone kredyt sms ale nie moge tam znalezc dokladnych oprocentowan.


jak wejdziesz na stronę http://www.sms365.pl , to masz w tabeli dokładną rozpiskę co i jak.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 29 lip 2011, o 11:10 
Ja sam kiedyś brałem taką pożczykę i polecam.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 8 sie 2011, o 15:56 
też brałem i również polecam, na dobrą sprawę te firmy niczym nie różnią się od banków. Oczywiście poza tym, że nie wymagają zbędnych formalności


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 10 sie 2011, o 12:30 
W nagłych sytuacjach kredyt tego typu jest zbawienny i świetnie, że istnieje taka firma. Można by narzekać na wysoki procent itp. ale jak ktoś naprawdę chce pieniądze na już, to znaczenie tego faktu jest marginalne.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




Portal Finansowy








Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2014 www.eKoszalin.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl