| Strona główna Forum dyskusyjne Tablica ogłoszeń Czat room Współpraca Reklama Kontakt
Koszalin, eKoszalin, portal mieszkancow Koszalina i okolic, Forum
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, o 07:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18 wrz 2013, o 13:28 
Chciałbym wszystkich przestrzec przed zakupami w sklepie firmowym Adidasa w Atrium. O ile sam proces zakupu jest miły i bezbolesny (czyli moment gdy zostawiamy u nich swoją kasę) to problem zaczyna się przy reklamowaniu wadliwego produktu. Już samo wymienienie słowa "reklamacja" wywołuje u obsługi dreszcze i przybieranie miny z cyklu "wal się".
Chamskie zachowanie, brak kompetencji i olewanie klienta to chyba motto tego kiosku (nazywanie tego sklepem a już broń Boże salonem firmowym byłoby nie na miejscu).
Złożenie reklamacji trwało wieki - problem polegał na tym że na jednym paragonie były nabite dwie pary obuwia, a ja reklamowałem tylko jedną parę. Kasjerka nie chciała mi oddać paragonu, więc w przypadku jakby rozwaliła się druga para, to reklamacji już nie mogliby mi przyjąć. Gdy poprosiłem w takim razie o ksero paragonu i poświadczenie że jest zgodne z oryginałem, to usłyszałem że ksero nie dostanę, bo nie mogą niczego poświadczać. Przy odbiorze okazało się że jednak mogą, ale oczywiście znowu o wszystko trzeba było się dopominać i patrzeć na miny bardzo niezadowolonych z tego faktu pracowników.
Na rozpatrzenie reklamacji miałem czekać 14 dni. Zostałem poinformowany że decyzję otrzymam pisemnie na podany adres mailowy, a dodatkowo zadzwonią do mnie na podany numer telefonu.
Po upływie tego terminu nie otrzymałem żadnej informacji, żadnym z w/w sposobów kontaktowych.
Po kilkugodzinnych próbach dodzwonienia się do punktu (nikt nie raczył odebrać telefonu) dowiedziałem się że reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie i Pani bardzo usilnie starała się mnie przekonać że kilka razy do mnie dzwoniono, co oczywiście było nieprawdą. Gdy powiedziałem że w takim razie zaraz podjadę po zwrot gotówki to usłyszałem...że jest to niemożliwe gdyż nie ma dzisiaj kierowniczki i nie ma kto podbić pieczątki!
W rzeczywistości personel jest niedouczony, przy każdym kontakcie decyzja podejmowana przez pracownika była inna. Albo właściciel punktu nad tym nie panuje, albo sam tak sobie "wychował" personel.

Mając powyższe na uwadze z całego serca odradzam zakupy w tym sklepie, zwłaszcza że to nie takie czasy że w mieście jest tylko jeden punkt danej firmy.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Słupsk

Góra
Post: 5 sie 2014, o 17:45 

Rejestracja: 5 sie 2014, o 17:40
Posty: 7
moja kolezanka rowniez miala bardzo niemile doswiadczenia z tym sklepem


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:




Portal Finansowy





cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2014 www.eKoszalin.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone
Powered by phpBB



Ciekawe portale europejskie:
eBelgia.com | eFrancja.com | eHolandia.com | eHiszpania.com | eNorwegia.com | eNiemcy.com | eSzwecja.com | Mardyt.net
GBritain.net | eLondyn.com | eSzkocja.com | eIrlandia.com | GBritain.biz | eLondyn.net | eDublin.net | eAnglia.net
Inne ciekawe strony:
eSlupsk.com | eKoszalin.com | ePraca.net | eMieszkanie.net | eZdrowie.net | ePsycholog.net | KupSprzedaj.net | eSlupsk.net
PolBird.com | SklepFM.com | RajPrezentow.pl | MazNaZlecenie.pl | ZonaNaZlecenie.pl